Seminārs par energoefektivitātes rīcībpolitiku analīzi Latvijā

Enerģijas gala patēriņa samazinājums un energoefektivitātes paaugstināšana ir viena no Eiropas Savienības un Latvijas prioritātēm. Tas ļauj ne tikai samazināt ietekmi uz klimatu, bet arī paaugstināt konkurētspēju un dzīves kvalitāti. Latvijas Nacionālais klimata un enerģētikas plāns paredz ambiciozus mērķus energoefektivitātes paaugstināšanai un to sasniegšana ir atkarīga no rīcībpolitikas, ko izstrādā valsts. Seminārā paredzēts aplūkot citu valstu pieredzi energoefektivitātes politiku izveidē un rezultātu analīzē, kā arī diskutēt par spēkā esošo un plānoto energoefektivitātes politiku Latvijā, analizējot to gan no pastāvošo barjeru viedokļa, gan no citiem būtiskiem politiku ieviešanas aspektiem.

Aicinām interesentus uz semināru – diskusiju par energoefektivitātes rīcībpolitiku analīzi Latvijā.

Seminārs-diskusija “Par energoefektivitātes rīcībpolitiku analīzi Latvijā” notiks ceturtdien, 14. novembrī, no plkst. 14:15 līdz 16:15 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12/1, Rīgā. Reģistrācija no plkst. 14:00.

PROGRAMMA

Dalība seminārā ir bez maksas, lūdzam iepriekš pieteikties, aizpildot zemāk redzamo reģistrācijas formu.

Seminārs/diskusija tiek īstenota Valsts pētījuma programmas “Enerģētika” projekta “Energoefektivitātes rīcībpolitikas novērtējums un analīze”, VPP-EM-EE-2018/1-0004 ietvaros.

Komentāri

  1. Precizes nosacijumus Energoefektivitates likuma noteikto prasibu izpildei lielajiem uznemumiem un lielajiem elektroenergijas pateretajiem. Buvniecibas nozare ar valsti diskute par apdrosinasanas modela uzlabosanu un skaidraku atbildibu sadalijumu.

Uzraksti komentāru