Seminārs par ēku energoefektivitātes tehnoloģisko risinājumu uzlabošanu

Ēku sektors patērē ~40% no Eiropas Savienības kopējās gala enerģijas un CO2 izmešiem un ietver lielu potenciālu energoefektivitātes paaugstināšanai, kas ļautu samazināt kopējo sektora ietekmi uz klimata pārmaiņām. Tomēr ēku energoefektivitātes paaugstināšanas procesi Latvijā sastopas ne tikai ar izmaksu šķērsli, bet arī sociālo aspektu bremzējošo ietekmi. Energoefektivitātes paaugstināšana ir komplekss risinājumu kopums, kas prasa atbildīgu sabiedrības iesaistīšanos. Lai rastu ilgtspējīgu risinājumu, VASSI pētnieki strādā pie ēku energoefektivitātes paaugstināšanas tehnoloģisko risinājumu uzlabošanas, meklējot inovatīvus risinājumus gan vēsturiskajām ēkām un jaunbūvēm, gan apskatot viedo enerģētikas sistēmu iespējas kompleksiem risinājumiem apkaimju un pilsētu mērogā.

Aicinām interesentus uz semināru – diskusiju par ēku energoefektivitātes paaugstināšanas risinājumu perspektīvu Latvijā.

Seminārs-diskusija “Par ēku energoefektivitātes tehnoloģisko risinājumu uzlabošanu” notiks ceturtdien, 7. novembrī, no plkst. 14:15 līdz 16:15 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12/1, Rīgā. Reģistrācija no plkst. 14:00.

PROGRAMMA

Dalība seminārā ir bez maksas, lūdzam iepriekš pieteikties, aizpildot zemāk redzamo reģistrācijas formu.

Seminārs/diskusija tiek īstenota Valsts pētījuma programmas “Enerģētika” projekta “Ēku energoefektivitātes tehnoloģisko risinājumu uzlabošana”, VPP-EM-EE-2018/1-0003 ietvaros.

Komentāri

  1. Buvniecibas nozare ar valsti diskute par apdrosinasanas modela uzlabosanu un skaidraku atbildibu sadalijumu

Uzraksti komentāru