Ielūgums uz 25.05. semināru par atjaunojamās enerģijas uzkrāšanas iespējām pašvaldībās

Pieaugot atjaunojamās enerģijas ražošanas apjomiem pašvaldībās, rodas virkne izaicinājumu, kas saistīti ar efektīvu enerģijas pārpalikumu pārvaldību. Lai kompensētu sezonāli saražotās atjaunojamās enerģijas mainīgumu, enerģijas uzkrāšanas risinājumu ieviešana gūst arvien lielāku nozīmi ilgtspējīgas un elastīgas energosistēmas izveidē.

Aicinām 25.maijā plkst. 10:00 piedalīties hibrīdseminārā “Enerģijas uzkrāšana – būtiskākais enerģijas pārejas virzītājspēks”. Seminārā runāsim par atjaunojamās enerģijas uzkrāšanas iespējām un izaicinājumiem pašvaldībās. Semināra dalībniekiem būs iespēja piedalīties interaktīvā darbnīcā par virzītājspēkiem un šķēršļiem, kas ietekmē enerģijas akumulācijas risinājumu ieviešanu pašvaldībās.

Semināra tematika: 

  • Ieskats Interreg BSR projekta Energy Equilibrium rezultātos
  • Vācijas pieredzes stāsts par enerģijas uzglabāšanas sistēmu nozīmi nākotnes energosistēmās
  • Interaktīva darbnīca un diskusija par ietekmes faktoriem enerģijas uzglabāšanas sistēmu ieviešanā

Seminārs norisināsies angļu valodā! Dalība seminārā – bez maksas.

Seminārs notiks klātienē Vācijā, Hamburgā un tiešsaistē Zoom platformā. Lai piedalītos seminārā, lūgums līdz 22. maijam reģistrēties:

Seminārs norisināsies Interreg BSR projekta Energy Equilibrium ietvaros. Šeit pieejams ielūgums uz semināru. Ar sīkāku informāciju par semināru var iepazīties šeit: https://interreg-baltic.eu/event/energy-storage-as-a-key-technology-for-the-success-of-the-energy-transition/

Uzraksti komentāru