Tiešsaistes vebinārs – diskusija “Ilgtspējīga un atjaunīga transporta enerģija Latvijā. Iespējas un izaicinājumi”

Valsts pētījumu programmas projektu ietvaros trešais vebinārs notiks 30.martā plkst. 14:00 par ilgtspējību un atjaunīgu transporta enerģiju Latvijā.

Kopumā septiņi vebināri norisinās no 16.marta līdz 24.aprīlim ZOOM platformā. Vebināru norises laiki projektos ir atrodami ŠEIT.

Atjaunīgo energoresursu izmantošana transporta sektorā pieaug gausi. 10% atjaunīgo energoresursu īpatsvara mērķi 2019.gadā sasniedza vien 4 Eiropas Savienības valstis. Latvijā: 2010.gadā – 3.98%; 2019.gadā – 5.11%. Kā politiku veido Skandināvijas valstis, kur 20-30% transporta enerģijas sastāda atjaunīgie energoresursu un kādi politikas instrumenti palīdzēs Latvijai? Par to diskutēsim vebinārā „Ilgtspējīga un atjaunīga transporta enerģija Latvijā. Iespējas un uzaicinājumi”.

Lūdzam pieteikties līdz 29.03.2021., aizpildot zemāk redzamo REĢISTRĀCIJAS FORMU. Pirms semināra Jums tiks nosūtīta saite dalībai  ZOOM platformā (tiešsaistē).

Dalība seminārā ir bez maksas.

PROGRAMMA

Komentāri

  1. Varbūt būtu bijis vēlams uzsvērt izvērtēt ēkas izmantošanas veidu, grafiku,nepieciešamo parametru režīmu, noslodzi lai pamatotu. nepieciešamo un vēlamo pasākumu apjomu. Ļoti būtiska bija sniegtā informācija par ūdens stāvokļa fāžu pārejām, to saistību ar mitruma akumulēšanās / izneses nosacījumiem. Šajā kontekstā būtu svarīgi kritiski paanalizēt ventilācijas sistēmu izbūves rezultātus publiskās telpās.

    • Paldies par komentāru un iesaisti. Piekrītu – pirms konkrēta risinājuma izvēles jāapskata komplekss saistīto apstākļu kopums. Šoreiz piemērizpētes ēkā pasākumi jau bija veikti un novērojumi tika veikti izstrādātajam risinājumam.
      Jautājums par gaisa apmaiņu būtisks gan sabiedriskās ēkās, gan dzīvojamās, gan jaunbūvēs, gan ēku pārbūvēs. Ēku energoefektivitātes paaugstināšanas risinājumos nedrīkst atstāt novārtā telpu vēdināšanas jautājumu.

Uzraksti komentāru