Tiešsaistes vebinārs – diskusija “Vai ražošanas uzņēmumiem arī gatavoties ceļam uz klimatneitralitāti”

Valsts pētījumu programmas projektu ietvaros pirmais šīs sezonas vebinārs notiks 5.oktobrī plkst. 14:00 par nākotnes izaicinājumiem un iespējām Latvijas ceļā uz energoefektivitātes un klimatneitralitātes mērķu sasniegšanu.

Kopumā Valsts pētījumu programmas projektu ietvaros paredzēti 7 vebināri laika posmā no 5. oktobra līdz 16.novembrim ZOOM platformā.

Latvija plāno dubultot vai pat trīskāršot 2030. gada enerģijas ietaupījumu mērķi, kas nozīmēs daudz aktīvāku iesaisti no visiem tautsaimniecības sektoriem un enerģijas gala patērētājiem. Vebinārā spriedīsim par nākotnes izaicinājumiem un iespējām Latvijas ceļā uz energoefektivitātes un klimatneitralitātes mērķu sasniegšanu. Mēģināsim meklēt atbildes uz dažādiem jautājumiem, piemēram, vai Latvija ir gatava vienam no lielākajiem izaicinājumiem vēsturē – nodrošināt konkurētspējīgu ekonomisko izaugsmi un ražošanas apjomu pieaugumu, tajā pašā laikā samazinot patērētās enerģijas un radīto emisiju apjomus? Kā elektroenerģijas cenu pieaugums ietekmēs Latvijas tautsaimniecību? Ar kādiem mehānismiem Latvija plāno sasniegt ambiciozos enerģijas ietaupījuma mērķus līdz 2030. gadam? Ar kādām ilgtspējas dilemmām saskaras rūpniecības sektors un kādi indikatori jāņem vērā klimatneitralitātes mērķu novērtējumam?

Lūdzam pieteikties līdz 03.10.2021., aizpildot zemāk redzamo REĢISTRĀCIJAS FORMU. Pirms semināra Jums tiks nosūtīta saite dalībai  ZOOM platformā (tiešsaistē).

Dalība seminārā ir bez maksas.

PROGRAMMA

Komentāri

  1. Nav komentāru

  2. Nav komentāru um nebūs

Uzraksti komentāru