Vebinārs “Pātagas un burkāna izmantošanas pieredze Latvijas energoefektivitātes rīcībpolitikā”

Enerģijas gala patēriņa samazinājums un energoefektivitātes paaugstināšana ir viena no Eiropas Savienības un Latvijas prioritātēm. Tas ļauj ne tikai samazināt ietekmi uz klimatu, bet arī paaugstināt konkurētspēju un dzīves kvalitāti. Latvijas Nacionālais klimata un enerģētikas plāns paredz ambiciozus mērķus energoefektivitātes paaugstināšanai un to sasniegšana ir atkarīga no rīcībpolitikas, ko izstrādā valsts. Seminārā paredzēts atskatīties uz energoefektivitātes politiku, kas Latvijā ieviesta dažādos sektoros līdz 2020.gadam: kā tas notika, vai tas bija veiksmīgi, kādi ir cēloņi un sekas notikušajam, vai un ko varam mācīties no paveiktā un vai varam kaut ko darīt citādāk vai labāk.

Aicinām interesentus uz vebināru – diskusiju par energoefektivitātes rīcībpolitiku analīzi Latvijā.

Vebinārs-diskusija “Par energoefektivitātes rīcībpolitiku analīzi Latvijā” notiks otrdien, 20. oktobrī, no plkst. 14:00 līdz 16:00 tiešsaistes platformā MS Teams.

PROGRAMMA

Dalība vebinārā ir bez maksas, lūdzam iepriekš pieteikties, aizpildot zemāk redzamo reģistrācijas formu. Pēc reģistrēšanās Jums tiks nosūtīta saite uz MS Teams platformu.

Vebinārs/diskusija tiek īstenota Valsts pētījuma programmas “Enerģētika” projekta “Energoefektivitātes rīcībpolitikas novērtējums un analīze”, VPP-EM-EE-2018/1-0004 ietvaros.

   

Komentāri

  1. Kāpēc latvijā netiek izmantots pātagas un burkāna princips? dzīvokļa īpašnieks, uzņēmējs, pašvaldība nav atbildīgs par energoresursu izšķērdēšanu, bet var pieteikties dažādiem atbalsta instrumentiem!? tas ir tik vienkārši! ja gribi, lai kāds izdara kaut ko piedraudi ar pātagu un piedāvā burkānu…

  2. Šāda diskusija jau bija vajadzīga, izstrādājot LNKEP (varbūt bija, bet nezināju), tad apstiprinātajā plānā nebūtu vēl šodien diskutablu rīcību.

Uzraksti komentāru