Apmācību kursa “Zemas temperatūras centralizēto siltumapgādes sistēmu ieviešana” 2.seminārs

1o. maijā notiks otrais no trīs apmācību semināriem, kas tiek organizēts balstoties uz starptautiski izstrādāto apmācību programmu.

“LowTemp” projekta ietvaros izstrādāti 26 dažādi apmācību moduļi, kas aptver dažādus siltumapgādes aspektus – no vispārīga ieskata sistemas darbībā līdz stratēģijām un koncepcijām, no tehniskiem aspektiem līdz paraugpraksei. Izstrādātos moduļus angļu valodā var apskatīt projekta mājaslapā: http://www.lowtemp.eu/training/. VASSI vadītajā apmācību kursā trīs atsevišķos mācību semināros tiek piedāvāti un prezentēti 16 izstrādātie moduļi, kas pielāgoti Latvijas apstākļiem par aktuāliem aspektiem pārejai uz 4. paaudzes centralizētās siltumapgādes sistēmām.
Apmācības kursa tēmas ietvers galvenos aspektus, kas jāņem vērā plānojot siltumapgādes sistēmas pāreju uz 4.paaudzes siltumapgādes koncepciju. Tiks apskatīta sistemātiskas pieejas koncepcija plānojot ilgtermiņa attīstības stratēģiju, veiksmīgu pilotprojektu ieviešanas nosacījumi un padziļināta tehnoloģisko risinājumu un finansēšanas modeļu analīze.

Šī otrā apmācību semināra laikā galvenokārt tiks analizēti dažādi inovatīvi zemas temperatūras pilotprojekti, to ieviešanas tekniskie aspekti un priekšnoteikumi. Seminārā tiks prezentēta arī dzīves cikla izmaksu vispārējā koncepcija un tās piemērošana zemas temperatūras pilotprojektam Gulbenes novada, Beļavā.

Pēc visu 3 semināru apmeklēšanas dalībniekiem būs iespēja saņemt sertifikātu par semināru apmeklējumi un pasniedzēju sagatavotos izdales materiālus, prezentācijas un piekļuvi aprēķinu rīkam energoefektivitātes pasākumu analīzei. Semināra beigās dalībniekiem būs jāaizpilda anketa apmācību kvalitātes novērtēšanai.

Lūdzam pieteikties līdz 9.05.2021., aizpildot zemāk redzamo REĢISTRĀCIJAS FORMU. Pirms semināra Jums tiks nosūtīta saite dalībai attālināti ZOOM platformā (tiešsaistē). Dalība seminārā ir bez maksas.

PROGRAMMA

Uzraksti komentāru