Seminārs “Investīcijas klimata un enerģētikas projektos 2030”

Latvijas enerģētikas un klimata politikas mērķu kontekstā pietiekams daudzums investīciju inovācijās, energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu projektos ir viens no būtiskākajiem jautājumiem. Tāpēc projekta CIC2030 (Climate Investment Capacity 2030) ietvaros organizējam semināru ar apaļā galda diskusiju, kuras laikā kopā aicinām politikas veidotājus, zinātniekus, nozares un finanšu institūciju pārstāvjus, lai kopīgi pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar investīcijām un plānotajiem Latvijas enerģētikas un klimata politikas mērķu izpildei.

Semināra laika uzzināsim par Green deal iespējām un izaicinājumiem, pārrunāsim jautājumus, kas saistīti ar nākošo ES fondu plānošanas periodu un apskatīsim citu valstu pieredzi attīstot ilgtspējīgus finanšu instrumentus. Priecāsimies Jūs redzēt šajā apaļā galda diskusijā, lai pārrunātu aktuālos jautājumus ilgtspējīgu investīciju jomā.

Aicinām interesentus uz semināru “Investīcijas klimata un enerģētikas projektos 2030”, kas notiks 5. martā, no plkst. 10:00 līdz 14:00 RTU, Zinātniskajā bibliotēkā, Paula Valdena ielā 5, Rīgā. Darba valoda: angļu valoda.

PROGRAMMA

Dalība seminārā ir bez maksas, lūdzam iepriekš pieteikties, aizpildot zemāk redzamo reģistrācijas formu. Pieteikšanās līdz 4.martam.

Uzraksti komentāru