Notiek uzņemšana studiju programmā Vides inženierija

Jauno studentu pieteikumu iesniegšana konkursam uz valsts budžeta vietām 2021./2022. studiju gadam bakalaura līmeņa studiju programmās notiks līdz 11.jūlijam, savukārt maģistra līmeņa studiju programmās līdz 20.jūlijam. Vides inženierijas bakalauru programmā ir pieejamas 25 budžeta vietas un maģistru programmā – 15 budžeta vietas.

Viss par uzņemšanu RTU

Bakalaura studijas ir pilna laika klātienes studijas, kas notiek pa dienu, studijas ilgst 3 gadus. Maģistra studijas ir īpaši piemērotas strādājošiem studentiem, jo pilna laika klātienes studijas tiek organizētas darba dienu vakaros no plkst. 16:30. Maģistrantūras studijas ilgst 2 gadus un studentiem pēdējā semestrī ir iespēja doties apmaiņas studijās uz Viļņas Ģedimina Tehnisko universitāti un aizstāvēt savu maģistra darbu paralēli gan Latvijā, gan Lietuvā, tā iegūstot divus maģistra diplomus no abu valstu augstskolām.

Vairāk informācija par Vides inženierzinātnes bakalaura studiju programmu ŠEIT.

Vairāk informācija par Vides inženierzinātnes maģistra studiju programmu ŠEIT.