Konference “Energopārvaldība pašvaldībās: sasniegtais un nākotnes perspektīvas”

Ir pagājuši trīs gadi, kopš spēkā stājās Energoefektivitātes likums, kas kalpo kā galvenais virzītājspēks energopārvaldības sistēmu ieviešanā Latvijas pašvaldībās. Kā pašvaldībām ir klājies šajā laikā, un kādas ir energopārvaldības sekmes? Kāda ir sinerģija starp efektīvu enerģijas pārvaldību valsts, reģiona un pašvaldības līmenī? Kas ir labi un kas vēl būtu jāuzlabo, lai veicinātu energopārvaldības ieviešanu un sertificēšanu? Par to diskutēsim konferencē “Energopārvaldība pašvaldībās: sasniegtais un nākotnes perspektīvas”. Konferenci organizē Rīgas Tehniskā universitāte sadarbībā ar SIA “Ekodoma”. Par savu pieredzi energopārvaldības sistēmas izveidē, ieviešanā un sertificēšanā stāstīs Ķeguma, Saldus, Gulbenes un Siguldas novadu pašvaldību un Daugavpils pilsētas pārstāvji.

Konference notiks š.g. 7. martā, Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskās bibliotēkas telpās, Paula Valdena ielā 5, Rīgā, sākums plkst. 10:00.

Lai pieteiktos dalībai konferencē, lūdzam aizpildīt zemāk redzamo tiešsaistes reģistrācijas formu, dalība konferencē ir bez maksas. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Alisi Ozarsku, alise.ozarska@rtu.lv, 26039274.

Konferences PROGRAMMA

Konferences apmeklētajiem būs pieejama bezmaksas autostāvvieta pie BT1 izstāžu halles – KARTE.