Radošs un praktisks lekciju kurss “Klimatneitralitāte”

No 15. novembra RTU Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta pasniedzēji kopā ar studentiem radošā un praktiskā lekciju kursa «Klimatneitralitāte» laikā definēs konkrētus mērķus un veicamos uzdevumus, lai RTU tuvinātu klimatneitralitātei, nosakot arī laika periodu, kādā mērķi sasniedzami. Kursā plānotas astoņas nodarbības, kurās dalībnieki diskutēs, daudz darbosies patstāvīgi nelielās grupās, uzklausot pasniedzēju padomus un ieteikumus. Ikviens varēs paust viedokli un piedāvāt savas idejas. Vispirms apzināsim pasaules pieredzi. Kādi vides un klimata mērķi un stratēģijas ir progresīvākajās augstskolās pasaulē? Tālāk analizēsim, kādas klimata ietekmes mūsu universitātei ir. Kur novilkt robežas? Kuras ietekmes ir iespējams samazināt vai kompensēt un kuras, vēl nē. Ko.