Sarunu cikls “Ilgtspējīgās pasaules” – jauna epizode “Izpratne par sarežģītām dinamiskām sistēmām”

Podkāstā “Ilgtspējīgas pasaules” par ilgtspējīgu enerģiju jauna epizode - “Izpratne par sarežģītām dinamiskām sistēmām", ko piedāvā Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts sadarbībā ar Ziemeļvalstu ministru padomes biroju Latvijā. Jaunākajā podkāsta epizodē galvenā uzmanība tiks pievērsta tēmām, kas iztirzā sarežģītas dinamiskās sistēmas. Rīgas Tehniskās Universitātes docētājs Dr. Kārlis Valters uz sarunu aicinājis Bergenas Universitātes profesoru Polu Dāvidsenu no Norvēģijas un Rīgas Tehniskās universitātes profesori Andru Blumbergu. Diskusija angļu valodā. Dabā un sabiedrībā lielākā daļa sistēmu ir dinamiskas, jo laika gaitā tās mainās un sistēmdinamika ir veids, kā izprast kompleksu sistēmu uzvedību. Lai arī mums ir ierobežotas spējas izprasts un.