Notiek uzņemšana studiju programmā Vides inženierija

Jauno studentu pieteikumu iesniegšana konkursam uz valsts budžeta vietām 2021./2022. studiju gadam bakalaura līmeņa studiju programmās notiks līdz 11.jūlijam, savukārt maģistra līmeņa studiju programmās līdz 20.jūlijam. Vides inženierijas bakalauru programmā ir pieejamas 25 budžeta vietas un maģistru programmā - 15 budžeta vietas. Viss par uzņemšanu RTU Bakalaura studijas ir pilna laika klātienes studijas, kas notiek pa dienu, studijas ilgst 3 gadus. Maģistra studijas ir īpaši piemērotas strādājošiem studentiem, jo pilna laika klātienes studijas tiek organizētas darba dienu vakaros no plkst. 16:30. Maģistrantūras studijas ilgst 2 gadus un studentiem pēdējā semestrī ir iespēja doties apmaiņas studijās uz Viļņas Ģedimina Tehnisko universitāti.