Atskats uz starptautisko zinātnisko konferenci CONECT 2021

No 12.-14.maijam norisinājās starptautiskā zinātniskā konference CONECT 2021, kuru ik gadu organizē RTU Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts. COVID-19 pandēmijas ierobežojumu dēļ diemžēl arī šogad konference nevarēja notikt klātienē, bet lai tomēr būtu nedaudz klātienes sajūta,  institūta darbiniekiem bija iespēja sniegt savas prezentācijas universitātes telpās. Konferences ietvaros ar saviem pētījumiem un zināšanām dalījās autori no 24 pasaules valstīm, tajā skaitā no Meksikas, Dienvidāfrikas, Indonēzijas. Plašā skaitā tika pārstāvētas arī Latvijas universitātes. Šogad konferences keynote uzrunas par aktuālākajiem tematiem plenārsesijās, sniedza tādi profesori, kā Peters Lunds no Somijas,  Gilles Lepesants no Francijas, Stelios Rozakis no Grieķijas, Lucia Rocchi no Itālijas un RTU profesori Dagnija.