Konference “Energopārvaldība pašvaldībās: sasniegtais un nākotnes perspektīvas”

Ir pagājuši trīs gadi, kopš spēkā stājās Energoefektivitātes likums, kas kalpo kā galvenais virzītājspēks energopārvaldības sistēmu ieviešanā Latvijas pašvaldībās. Kā pašvaldībām ir klājies šajā laikā, un kādas ir energopārvaldības sekmes? Kāda ir sinerģija starp efektīvu enerģijas pārvaldību valsts, reģiona un pašvaldības līmenī? Kas ir labi un kas vēl būtu jāuzlabo, lai veicinātu energopārvaldības ieviešanu un sertificēšanu? Par to diskutēsim konferencē “Energopārvaldība pašvaldībās: sasniegtais un nākotnes perspektīvas”. Konferenci organizē Rīgas Tehniskā universitāte sadarbībā ar SIA “Ekodoma”. Par savu pieredzi energopārvaldības sistēmas izveidē, ieviešanā un sertificēšanā stāstīs Ķeguma, Saldus, Gulbenes un Siguldas novadu pašvaldību un Daugavpils pilsētas pārstāvji. Konference notiks š.g. 7..

Noslēgusies pieteikšanās studiju kursam “Vides inženierzinātne”

Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts piedāvā pilnveidot izglītību, apmeklējot lekciju ciklu "Vides inženierzinātne". Lekcijas notiks RTU Enerģētikas un elektrotehnikas faktultātē Āzenes ielā 12/k-1, Rīgā, katru trešdienu no plkst. 16.30-19.30, no 27. februāra līdz 17. aprīlim. Dalība lekcijās ir bez maksas un katrs dalībnieks, kas sekmīgi nokārto kursa prasības (apmeklējums un kursa darbs), saņems RTU tālākizglītības sertifikātu 2 kredītpunktu (3 ECTS) apjomā. Lekciju cikls veidots tā, lai dalībnieki interaktīvā veidā apgūtu zināšanas par vidi, klimatu, enerģijas un tehnoloģiju inovācijām Latvijā un pasaulē. Šogad bijusi īpaši liela atsaucība un esam saņēmuši jau 150 pieteikumus uz Vides inženierzinātnes lekcijām,.