Projekta LowTEMP semināra apskats

Projekta LowTEMP ietvaros 6. novembrī Gulbenē notika seminārs “Zemas temperatūras centralizētās siltumapgādes sistēmas iespējas Latvijā”. Semināru organizēja trīs LowTEMP projekta partneri no Latvijas: Rīgas Tehniskā universitāte, Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts; Gulbenes novada pašvaldība; Vidzemes plānošanas reģions. Seminārā tika iekļautas plašs tēmu loks, kas sekmēja lielu apmeklētāju skaitu. Kopumā seminārā piedalījās ap 60 dalībniekiem, kuri pārstāv dažādas projekta mērķa grupas: pašvaldību pārstāvji; siltumapgādes uzņēmumi; nekustamo īpašumu apsaimniekotāji; siltumtrašu projektētāji un inženieri. Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta pētniek un profesori sniedza ieskatu LowTEMP projektā, akcentējot uzmanību uz projekta mērķi, paredzētām aktivitātēm un sagaidāmiem rezultātiem. Tālāk tika.