Noslēgusies starptautiskā vasaras skola “Latvian Biocapacity”

Starptautiskā vasaras skola «Latvian Biocapacity» norisinājās Rīgā no 13. līdz 22. augustam, un tajā piedalījās 13 dalībnieki no 11 valstīm. RTU mācībspēku un pieredzējušu gidu vadībā viņi iepazina Latvijas kultūru un dabas bagātības un uzzināja, kā iespējams ražot augstas pievienotās vērtības produktus no vietējiem resursiem un kā iespējams izmantot resursus pilnībā, neatstājot atlikumus. Dalībniekiem bija uzdevums arī pašiem radīt inovatīvu produktu no dabas materiāliem, izstrādāt produkta koncepciju un veikt šī produkta aprites cikla analīzi, ekonomisko, sociālo un vides novērtējumu. Darbs tika veikts grupās un rezultātā tika radīti trīs inovatīvu produktu prototipi – dizaina priekšmets (multifunkcionāls piknika grozs), rotaļlieta (koka puzles.