Žana Lika di Paola Galloni lekcija

Eiropas pieeja un COP21: pārvietošanās veidi ar mazāku piesārņojuma līmeni un inovāciju piesaisti labākai pasaulei Rīgas Tehniskajā universitātē ar lekciju «Eiropas pieeja un COP21: pārvietošanās veidi ar mazāku piesārņojuma līmeni un inovāciju piesaisti labākai pasaulei» viesosies pasaulē atzītais ilgtspējīgas attīstības profesionālis Žans Liks di Paola Galoni (Jean-Luc di Paola Galloni). Lekcijas norise:  4. decembrī no plkst. 10.15 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes 116. telpā, Āzenes ielā 12/1 un tajā piedalīties aicināts ikviens interesents. Lekcijas darba valoda: angļu. Žans Liks di Paola Galloni ir Eiropas Autotransporta pētniecības konsultatīvās padomes (ERTRAC — European Road Transport Research Advisory Council) līdzpriekšsēdētājs, kas Eiropas Komisijas.