Žana Lika di Paola Galloni lekcija

Rīgas Tehniskajā universitātē ar lekciju «Eiropas pieeja un COP21: pārvietošanās veidi ar mazāku piesārņojuma līmeni un inovāciju piesaisti labākai pasaulei» viesosies pasaulē atzītais ilgtspējīgas attīstības profesionālis Žans Liks di Paola Galoni (Jean-Luc di Paola Galloni).

Lekcijas norise:  4. decembrī no plkst. 10.15 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes 116. telpā, Āzenes ielā 12/1 un tajā piedalīties aicināts ikviens interesents.

Lekcijas darba valoda: angļu.

Žans Liks di Paola Galloni ir Eiropas Autotransporta pētniecības konsultatīvās padomes (ERTRAC — European Road Transport Research Advisory Council) līdzpriekšsēdētājs, kas Eiropas Komisijas komisāru kolēģijā atbild par mobilitātes jautājumiem programmas Horizon 2020 ietvaros. Di Paola Galloni absolvējis Hārvarda Universitāti (ASV), Parīzes Ecole Normale Supérieure un Nacionālās aizsardzības augstāko studiju institūtu (Francija). Viņš ir strādājis par pasniedzēju Masačūsetas štata universitātē Bostonā (ASV), Trento Universitātē (Itālija) un Tamkangas Universitātē (Taivāna), kā arī bijis Gaz de France priekšsēdētāja padomnieks un jau astoņus gadus ir grupas Valeo — viens no pasaulē svarīgākajiem autotransporta daļu ražotājiem — pilnvarotais vadītājs ilgtspējīgas attīstības un ārlietu jautājumos.