Zinātniski praktiskā konference “Ko mēs zinām par dabasgāzi kā energoresursu”

Rekordaugstās energoresursu cenas, kas šajā sezonā neapskaužamā situācijā novedušas daudzas mājsaimniecības un arī uzņēmumus, daudziem liek uzdot jautājumu – kā samazināt fosilo resursu izmantošanu, vai un kāpēc tas ir nepieciešams, kādas ir alternatīvas.

Dabasgāze joprojām ir visplašāk izmantotais fosilais resurss enerģijas ražošanā. Tās lietojums ir daudzšķautnains. Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūtā zinātnieki to ir izzinājuši no dažādiem aspektiem – tehnoloģiskā, ekonomiskā un finansiālā, sociālā, ietekmes uz vidi un klimata pārmaiņām.

Aicinām visus, kuri vēlas iegūt detalizētu un zinātniski pamatotu informāciju par dabasgāzes izmantošanu, piedalīties zinātniski praktiskā konferencē, kas notiks 2022. gada 1. martā no plkst. 14:00-16:00. Tā notiks tiešsaistē platformā Zoom. Lai piedalītos konferencē, lūdzam, reģistrēties zemāk pieejamajā reģistrācijas formā.

Pēc reģistrēšanās visi dalībnieki saņems saiti uz pasākumu.

Konferencē zinātnieki viegli uztveramā veidā dalīsies ar pētījumu rezultātiem, skaidros, kāda ir dabasgāzes lietošanas ietekme, kā veidojas cenas, kas ir energoneatkarība un kādas prasības nosaka Eiropas Zaļais kurss uz klimata neitralitāti 2050. gadā.

PROGRAMMA

Dalība konferencē ir bez maksas.

Uzraksti komentāru