Vebinārs “TIMES modelēšana – no savādiem datiem līdz rezultātiem”

Eiropas Savienība ir pasaules līdere enerģijas un klimata politikas nākotnes izaicinājumu kontekstā – gan ar savu aktīvo dialogu par šiem jautājumiem, gan ar ambicioziem mērķiem (Eiropas Zaļais Kurss un klimatneitralitātes mērķis 2050. gadā), gan ar plānoto visas tautsaimniecības transformāciju ilgtspējības virzienā. Ir skaidrs, ka arī Latviju sagaida šie izaicinājumi un mums jau šobrīd ir jāspēj pārorientēties un atrast mūsu situācijai optimālāko rīcības virzienu un pasākumu kombināciju, kas aptver visus tautsaimniecības sektorus un to savstarpējās ietekmes.

Seminārā apskatīsim un raisīsim plašāku diskusiju par modelēšanas iespējām enerģijas un klimata politikas kontekstā, meklējot atbildes uz sekojošiem jautājumiem – kur Latvija šobrīd atrodas un ko tas mums dod? Kur mēs vēlamies un varam nokļūt 2030. gadā? Un kur 2050. gadā? Kādi varētu būt šie attīstības scenāriji? Kā transformēties no īstermiņa ieguvumu vilinājuma uz rīcību, kam rezultāti ir ilgtermiņā? Vai vajag inovatīvas politikas, vai tomēr pietiks tikai ar inovatīvām tehnoloģijām?

Vebinārs-diskusija “TIMES MODELĒŠANA – NO SAVĀDIEM DATIEM LĪDZ REZULTĀTIEM” notiks ceturtdien, 18. jūnijā, no plkst. 14:00 līdz 16:00 MS Teams platformā.

PROGRAMMA

Dalība vebinārā ir bez maksas, lūdzam iepriekš pieteikties, aizpildot zemāk redzamo reģistrācijas formu. Pēc reģistrēšanās Jums tiks nosūtīta saite uz MS Teams platformu.

Vebinārs tiek īstenots Valsts pētījuma programmas “Enerģētika” projekta “Enerģētikas un klimata modelēšana virzībā uz oglekļa neitralitāti”, VPP-EM-2018/NEKP-0001, ietvarā.

Uzraksti komentāru