Vebinārs “Kāpēc turpināt vērtēt ēku enerģijas patēriņu ietekmējošos faktorus?”

Lai sasniegtu Zaļajā kursā (Green Deal) noteikto klimata neitralitāti 2050.gadā, ir jātiecas dekarbonizēt visi tautsaimnieciskie sektori, tai skaitā esošais ēku fonds, kas rada lielu daļu CO2 emisiju.

VASSI pētnieki VPP projektā “Ēku energoefektivitātes paaugstināšanas risinājumu uzlabošana” apskata gan risinājumus jaunbūvēm, gan vēsturiskām ēkām. Vebinārā stāstīsim gan par atsevišķām pētījuma daļām, kas fokusējas uz atsevišķiem risinājumiem, iekštelpu gaisa kvalitātes uzlabošana un matemātiskā modelēšana jaunu būvkomponentu izstrādē, gan arī kompleksu risinājumu matemātisko modelēšanu pilsētas kvartāla ietvaros.

Vebinārs-diskusija “KĀPĒC TURPINĀT VĒRTĒT ĒKU ENERGOEFEKTIVITĀTES IETEKMĒJOŠOS FAKTORUS?” notiks otrdien, 9. jūnijā, no plkst. 14:00 līdz 16:00 MS Teams platformā.

PROGRAMMA

Dalība vebinārā ir bez maksas, lūdzam iepriekš pieteikties, aizpildot zemāk redzamo reģistrācijas formu. Pēc reģistrēšanās Jums tiks nosūtīta saite uz MS Teams platformu.

Vebinārs tiek īstenots Valsts pētījuma programmas “Enerģētika” projekta “Ēku energoefektivitātes tehnoloģisko risinājumu uzlabošana”, VPP-EM-EE-2018/1-0003, ietvarā.

Komentāri

 1. Labdien!
  Vēlētos pieteikties šodienasa (09.06.2020.) vebināram “Kāpēc turpināt vērtēt ēku enerģijas patēriņu ietekmējošos faktorus? Gaidīšu Jūsu ziņu!

 2. kā piereģistrēties ?

  • Labdien!
   Lūgums atsūtiet ziņu par vēlmi pieteikties vebināram uz e-pastu antra.kalnbalkite@rtu.lv. Nosūtīsu Jums saiti uz vebināru.

 3. interese par atjaunojamiem resursiem.

  • LABDIEN!
   LŪGUMS ATSŪTIET ZIŅU PAR VĒLMI PIETEIKTIES VEBINĀRAM UZ E-PASTU ANTRA.KALNBALKITE@RTU.LV. NOSŪTĪšU JUMS SAITI UZ VEBINĀRU.

Uzraksti komentāru