Seminārs “Ilgtspējīgs un elastīgs enerģijas lietojums”

* Atjaunojamo energoresursu integrēšana esošajās sistēmās;
* Energoefektivitātes daudzšķautņainība: atšķirīgi lietotāji, atšķirīgas iespējas;
* Enerģijas tarifi: no regulētiem tarifiem līdz līmeņatzīmei;

Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildes gūsiet seminārā “Ilgtspējīgs un elastīgs enerģijas lietojums” (Sustainable and Flexible Energy Use), kas notiks 20. jūnijā no plkst. 10:00 līdz 13:00 RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12/1, Rīgā, ES Ilgtspējīgas enerģijas nedēļas ietvaros.
Semināra lektoriem ir plaša pieredze enerģijas gala lietotāju pusē (rūpniecība, pašvaldības, mājokļu sektors u.c.), kā arī atjaunojamās enerģijas integrēšanā Latvijas energosektorā. Esam pārliecināti, ka ir iespējams bez investīcijām samazināt enerģijas patēriņu par 5-15%, ieviešot energopārvaldību. Tāpat pārstāvam zinātniski pierādītu viedokli, ka Latvijas enerģijas pieprasījumu ir iespējams nodrošināt ar vietējiem atjaunojamajiem energoresursiem. Mēs turpinām izglītot gala lietotājus, lai sasniegtu Latvijas mērķus klimata jomā.

PROGRAMMA

Dalība seminārā ir bez maksas, lūdzam iepriekš pieteikties, aizpildot zemāk redzamo formu. Pasākums norisinās projektu FLEX4RES un “Energoefektivitātes rīcībpolitikas novērtējums un analīze” ietvaros.

Uzraksti komentāru