Tiešsaistes seminārs “Energoefektivitātes finansēšana Baltijas valstīs: gūtā pieredze un nākotnes perspektīvas”

ES Zaļā kursa ietvaros, kura mērķis ir pārveidot ES ekonomiku un līdz 2050. gadam panākt klimatneitralitāti, kā arī Atveseļošanas un noturības mehānismu valsts enerģētikas un klimata mērķu kontekstā, pietiekams ieguldījums energoefektivitātē, atjaunojamās enerģijas projektos un novatoriskās tehnoloģijās ir vieni no vissvarīgākajiem jautājumiem, kas jārisina.

Tāpēc projekta CIC2030 (Climate Investment Capacity 2030) ietvaros tiek organizēts seminārs, lai pulcētu politikas veidotājus, projektu izstrādātājus, pētniekus un finansētājus, lai apmainītos ar gūto pieredzi un pārrunātu nākotnes perspektīvas par energoefektivitātes projektu finansēšanu.

Mēs aicinām Jūs pieteikties tiešsaistes semināram “Energoefektivitātes finansēšana Baltijas valstīs: gūtā pieredze un nākotnes perspektīvas”, kas notiks 23. februārī, no 14:00 – 16:30 Zoom platformā.

Darba valoda: Angļu

PROGRAMMA

Dalība seminārā ir bez maksas. Lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu. Reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta tiešsaistes semināra Zoom saite.


>

 

The online seminar takes place in the framework of the project “Climate Policy Investment Capacity 2030: Investment Dynamics of Energy and Climate Projects & Structure for Achieving Energy and Climate 2030 Goals”.

 

Uzraksti komentāru