Seminārs “Energoefektivitātes garantija – viens no risinājumiem kvalitatīvai ēku atjaunošanai”

Aicinām piedalīties šī gada 29.septembra seminārā “Energoefektivitātes garantija – viens no risinājumiem kvalitatīvai ēku atjaunošanai”, ko rīko SIA “EKODOMA” sadarbībā ar Rīgas Tehnisko Universitāti, Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūtu projektu Accelerate SUNShINE un ActNow! ietvaros.

PROGRAMMA

Semināra laikā diskutēsim par energoefektivitātes garantijas iekļaušanu pašvaldību, valsts un daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas iepirkumos. Noskaidrosim, kā līdz šim ar to ir veicies un kā rīkoties turpmāk. Pēc semināra būs iespēja konsultēties ar SIA “EKODOMA” sertificētu energoauditoru. Lai reģistrētos semināram, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo pieteikuma formu. Dalība seminārā ir bez maksas.

Ja vēlaties saņemt energoauditora konsultāciju, tad, lūdzu, atzīmējiet to pieteikuma formā komentāru sadaļā. Uz semināru varat ņemt līdz arī izstrādātos energoauditus ēkām, ja nepieciešams. Ja kādu apstākļu dēļ nevarēsiet piedalīties klātienē, tad semināru būs iespējams apmeklēt attālināti. Ja vēlaties izmantot šādu iespēju, lūdzu, pieteikuma formas komentāru daļā, norādiet, ka seminārā piedalīsieties attālināti.

Uzraksti komentāru