Tiešsaistes apmācību seminārs “Energoefektivitātes un vides snieguma uzlabošana uzņēmumos”

8. un 9. aprīlī notiks tiešsaistes apmācību seminārs “Energoefektivitātes un vides snieguma uzlabošana uzņēmumos”, ko rīko Rīgas Tehniskās universitātes, Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts pētniecības projekta ICCEE ietvaros.

Semināra laikā aplūkosim kā energoefektivitātes tehniskos aspektus tā arī dzīves cikla analīzes metodi, kas dod iespēju vērtēt energoefektivitātes pasākumus ne tikai no enerģijas un izmaksu samazināšanas skatu punkta, bet arī no to ietekmes uz vidi samazināšanas viedokļa. Semināra laikā tiks prezentēts pētniecības projekta ICCEE ietvaros izstrādātais dzīves cikla analīzes un dzīves cikla izmaksu aprēķina rīki, kas uzņēmumiem ļaus veikt saldētu produktu piegādes ķēdes pirmreizējo novērtējumu. Katram no semināra dalībniekam būs iespēja izmēģināt un praktiski pastrādāt ar izstrādātajiem aprēķina rīkiem.

Visiem dalībniekiem pēc semināra noklausīšanās un pārbaudes testa nokārtošanas būs iespēja saņemt sertifikātu par semināra apmeklējumu. Tāpat visiem semināra dalībniekiem būs pieejami lektoru sagatavotie izdales materiāli, prezentācijas un iespējas izmantot aprēķina rīku energoefektivitātes pasākumu analīzei.

Lūdzam pieteikties līdz 07.04.2021., aizpildot zemāk redzamo REĢISTRĀCIJAS FORMU. Pirms semināra Jums tiks nosūtīta saite dalībai attālināti ZOOM platformā (tiešsaistē). Dalība seminārā ir bez maksas.

PROGRAMMA

Komentāri

  1. Labdien

  2. Pieteicos vebināram, taču neesmu saņēmis ne atbildi, ne linku. Labprāt paklausitos kaut vai tikai šodienu vai vebināra ierakstu.

Uzraksti komentāru