Tiešsaistes seminārs-diskusija “Enerģētiķu netradicionālais skats uz energoefektivitāti tautsaimniecības sektoros”

Otrdien, 1. decembrī, notiks tiešsaistes seminārs-diskusija “Enerģētiķu netradicionālais skats uz energoefektivitāti tautsaimniecības sektoros”, ko rīko Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts.

Energoefektivitātes termins ir atpazīstams, bet nav pietiekami izprotams, izzināts un aptverams. Tiešsaistē mēģināsim nonākt līdz energoefektivitātes saknēm un skaidrosim, kāda ir energoefektivitātes zināmā teorētiskā daļa. Mēģināsim palūkoties uz to, kas nepadodas skaidrojumam. Ir pienācis laiks turpināt sarunu par energoefektivitāti tautsaimniecības sektoros, kuri nosacīti dalās divās lielās grupās. Pirmā grupa ir enerģijas lietotāji – mājsaimniecības, pakalpojumu un transporta sektors. Otrā grupa ir enerģijas ražotāji un lietotāji – rūpniecības un lauksaimniecības sektors.

Lūdzam pieteikties līdz 30.11.2020., aizpildot zemāk redzamo REĢISTRĀCIJAS FORMU. Pirms semināra Jums tiks nosūtīta saite dalībai attālināti ZOOM platformā (tiešsaistē). Dalība seminārā ir bez maksas.

PROGRAMMA

Uzraksti komentāru