Atskats uz 27.novembra konferenci “Vai ir laiks pārvērtībām Latvijas enerģētikas sektorā?”

Š.g. 27.novembrī Rīgas Tehniskajā universitātē notika konference “Vai ir laiks pārvērtībām Latvijas enerģētikas sektorā?”.

Pēdējo 5 gadu laikā Rīgas Tehniskā universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts sadarbībā ar virkni nozīmīgu partneru ir strādājuši gan pie enerģētikas sektora modelēšanas un analīzes, gan pie dažādu finanšu instrumentu izstrādes enerģētikas sektorā, gan pie šo instrumentu praktiskas ieviešanas. Šo gadu laikā ir savākusies virkne atziņu, kā arī ir izstrādāti turpmākie plāni, ar kuriem konferencē dalījās 16 runātāji gan no valsts institūcijām, pašvaldībām, finanšu institūcijas ALTUM, gan RTU VASSI profesori, gan pārstāvji no energoservisa pakalpojuma uzņēmumiem (ESKO) un LABEEF, gan kolēģi no Vācijas un Francijas.

Runātāju prezentācijas pieejamas šeit: PREZENTĀCIJAS

Konference tika organizēta četru starptautisku projektu SUNShINE, Accelerate SUNShINE, ActNOW! un “Climate Investment Capacity: climate finance dynamics & structure for financing the 2030 targets” ietvaros.