Tiešsaistes kurss uzņēmējiem un profesionāļiem | TRAIN ECO

RTU VASSI projekta TRAIN-ECO ietvarā sadarbībā ar partneriem ir izstrādāts tiešsaistes kurss uzņēmējiem un profesionāļiem, kuri strādā mazos un vidējos uzņēmumos (MVU) un start-up uzņēmumos elektronikas jomā. Šobrīd kursam iespējams reģistrēties Tartu Universitātes (Igaunija) sistēmā. Kursa mērķis ir palīdzēt uzņēmējiem uzzināt vairāk par inovatīvu un ekoloģiski ilgtspējīgu elektronikas produktu izstrādi. Kursa sākums ir 15. maijs un tas beidzas 23. jūnijā, kopumā ilgstot 6 nedēļas. Kursā ir 6 moduļi, kas paredzēti paštempu mācībām, tādēļ kursa dalībnieki var tos pabeigt, kad vien vēlas. Veiksmīgas kursa nokārtošanas gadījumā dalībnieki saņems digitāli parakstītu 1 ECTS sertifikātu no Tartu Universitātes. Kurss ir angļu valodā. Reģistrējieties.