Rīgas Tehniskajā universitātē sāk īstenot jaunu studiju priekšmetu visiem bakalaura līmeņa studentiem

2020. gada septembrī Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts (RTU VASSI) uzsāk studiju priekšmeta “Vides un klimata ceļvedis” īstenošanu, kas, balstoties uz 2020. gada 30.marta RTU Senāta lēmumu, ir obligāts visiem bakalaura studiju līmeņa studentiem. Studiju priekšmets tiks īstenots moduļu veidā – katrai grupai 5 reizes, katrā reizē 4x45 min. nodarbība. Priekšmetā “Vides un klimata ceļvedis” visu specialitāšu studenti gūs ieskatu vides politikā, ekodizainā, bioekonomikā, energoefektivitātē un citās tēmās. Noslēguma nodarbībā studenti piedalīsies lomu spēlē par CO2 emisiju tirdzniecību, kā arī pārbaudīs iegūtās zināšanas testā. Aicinām visus interesentus ieplānot Vides un klimata ceļveža lekcijas jau laicīgi!