Notiek uzņemšana jaunajā studiju programmā Vides inženierija

Jauno studentu uzņemšana 2020./2021. studiju gadam bakalaura līmeņa studiju programmās notiks no 13. jūlija līdz 11. augustam, savukārt maģistra līmeņa studiju programmās no 13. jūlija līdz 3. augustam. Vides inženierijas bakalauru programmā ir pieejamas 35 budžeta vietas un maģistru programmā - 40 budžeta vietas. Bakalaura studijas ir pilna laika klātienes studijas, kas notiek pa dienu, studijas ilgst 3 gadus. Maģistra studijas ir īpaši piemērotas strādājošiem studentiem, jo pilna laika klātienes studijas tiek organizētas darba dienu vakaros no plkst. 16:30. Maģistrantūras studijas ilgst 2 gadus un studentiem pēdējā semestrī ir iespēja doties apmaiņas studijās uz Viļņas Ģedimina Tehnisko universitāti un aizstāvēt.