Charlotte Kendra Gotangco vieslekcija par sistēmiskas domāšanas izmantošanu izturētspējā un ilgtspējā

17. oktobrī notiks Charlotte Kendra Gotangco vieslekcija par sistēmiskas domāšanas intgrēšanu izturētspējā un ilgtspējā. Lekcija tiks iedalīta divās daļās - sistēmiska pieeja izturētspējā: ieskats pētniecībā un universitātes izturētspējas un ilgstpējības pieredze: ieskats praktiskā piemērā. Charlotte Kendra Gotangco ir asociētā profesore Ateneo de Manila University (Filipīnas). 2011. gadā ieguvusi doktora grādu zemes un atmosfēras zinātnē Purdue University. Šobrīd profesore pētījumos koncentrējas uz cilvēku un apkārtējās vides dinamiku, kā arī uz sistēmisku domāšanu un sistēmdinamikas pielietojumu, lai veidotu izturētspējīgu un ilgtspējīgu pilsētvidi. Pašlaik viņa vada komandu, kas izstrādā sistēmiskas domāšanas aktivitāšu grāmatu daudznozaru ieinteresētajām personām, lai integrētu izturētspēju plānošanā, un ilgtermiņa modeli pašvaldību struktūrvienībām, lai izpētītu.