Energoefektivitātes modelēšanas darbnīca

Aicinām uzņēmējus, valsts institūciju un organizāciju pārstāvjus piedalīties «Enerģētikas sektora modelēšanas darbnīcā» ar Polu Davidsenu, Bergenas Universitātes profesoru, un Andru Blumbergu, RTU profesori. Otrajā darbnīcā, balstoties uz sistēmdinamikas pieeju, tiks veidots energoefektivitātes modelis. Energoefektivitātes modelēšanas darbnīca notiks š.g. 3. aprīlī, Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes, 114. telpā, Āzenes ielā 12/1, Rīgā, sākums plkst. 10:00. Lai pieteiktos dalībai darbnīcā, lūdzam aizpildīt zemāk redzamo tiešsaistes reģistrācijas formu, dalība ir bez maksas. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Alisi Ozarsku, alise.ozarska@rtu.lv, 26039274. Darbnīcas PROGRAMMA Notiek ielāde... Pasākums norisinās Valsts pētījuma programmas "Enerģētika" projekta "Energoefektivitātes rīcībpolitikas novērtējums un analīze" ietvaros.