RTU 155 gadu jubilejā pasniedz balvas Gada zinātniekiem

Šajās brīvdienās, 14. oktobrī, tika svinēta Rīgas Tehniskās universitātes 155 gadu jubileja, pasniedzot tradicionālās Gada zinātnieka balvas trīs kategorijās: RTU Gada zinātnieks 2017, RTU Gada Jaunā zinātniece 2017 un RTU Gada Jaunais zinātnieks 2017. Lepojamies, ka šogad RTU Gada zinātnieka balvu saņēma VASSI direktore un profesore Dagnija Blumberga. Profesores pētījumi ir saistīti ar energoplānošanu, energoefektivitāti, vides zinātni, atjaunojamo enerģiju un biotehonomiku – uzņēmējdarbības formu, kuras mērķis ir radīt produktus ar augstu pievienoto vērtību, maksimāli efektīvi izmantojot izejmateriālus, lai saudzētu dabu un mazinātu cilvēka ietekmi uz klimatu. Apsveicam arī pārējo apbalvojumu ieguvējus: Būvniecības inženierzinātņu fakultātes asociēto profesori Lindu Mežuli un BIF.