1. septembrī EEF svin savu 60 gadu jubileju

Šī gada 1. septembrī RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte atzīmēja 60 gadu jubileju, svinībās piedaloties vairāk nekā 160 viesiem. Jubilejas programma sākās ar ekskursiju uz fakultātes pirmo mājvietu, ēku Kronvalda bulvārī 1, kas celta 1890. gadā un ekskursija noslēdzās fakultātes jaunajā ēkā Ķīpsalā, kas celta 2014. gadā.
Pasākuma svinīgajā daļā fakultāti sveica klātesošie viesi un sadarbības partneri, sakot paldies par līdzšinējo sadarbību un novēlot panākumus arī turpmāk. Fakultātes darbiniekus un viesus ar muzikāliem priekšnesumiem sveica RTU vīru koris “Gaudeamus” un akordeoniste Evita Dūra-Andersone.

Svinīgā pasākuma svarīgākais notikums bija Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes jubilejas grāmatas atklāšana. Grāmata vēsta par fakultātes vēsturi, attīstību un mūsdienām, to dāvanā saņēma katrs jubilejas pasākuma viesis. Vides aizardzības un siltuma sistēmu institūts ir fakultātes jaunākais institūts, kas dibināts 2006. gadā, un ieņem nozīmīgu lomu EEF pēdējo gadu notikumos.