Piesakies atvērtajam studiju kursam “Vides inženierzinātne”

MAINĪTA NORISES VIETA! Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts piedāvā pilnveidot izglītību, apgūstot studiju kursu “Vides inženierzinātne”. Lekcijas notiks no 2024. gada 13.februāra līdz 23.aprīlim klātienē, RTU, ZUNDA KRASTMALA 8 - 302.AUDITORIJA (DOMUS AUDITORIALIS), katru OTRDIENU no plkst. 16:30-19:50. Dalība lekcijās ir bez maksas un katrs dalībnieks, kurš sekmīgi nokārto kursa prasības (apmeklētas vismaz 7 teorētiskās lekcijas no 8 teorētiskajām lekcijām, kursa darbs, dalība lomu spēlē un tests), saņems RTU tālākizglītības sertifikātu 2 kredītpunktu (3 ECTS) apjomā. Kursā var piedalīties JEBKURŠ interesents, kā arī visu specialitāšu augstskolu studenti, izvēloties kā brīvās izvēles kursu. Norises valoda - latviešu. Lekcijas.